طرزابراز محبت به همسر

هر وقت که به لیست امار و نحوه ورود بازدید کننده های این خونه نگاه کردم یه جورایی حالم گرفته شده و علتش ورود افراد با جستجوی کلمات پورنو در جستجوگرهاست. از اونجایی که مسئولین محترم پرشین بلاگ، خانم اقلیما پولادزاده و اقای مهدی بوترابی به دفعات اینجا اومدن و نظر دادن، مطمئنم که پورنو نویس نیستم. ولی ظاهرا پر حوصلگی و بیکاری متقاضیان پر تعداد پورنو به حدیست که به 20مین صفحه (200مین وب) ارائه شده توسط جستجوگرها هم سری میزنند. شاید معنی متفاوتی از اسم این خونه میکنن!

یک گروه دیگه هم از جستجوگرها ادرس اینجا رو پیدا میکنن و اونها دنبال برنامه های "مهاجرت و پناهندگی" هستن. راستش خیلی خوشحال میشم که تجربیاتم به درد کسی بخوره و به همین دلیل به تازگی دسته بندی "س ج مهاجرت" رو برای ارتباط با این قبیل دوستان درست کردم.

تعداد انگشت شماری از بازدید کننده ها هم دوستای وبلاگیمن که وقتی 1 مدت نمیان دلم براشون تنگ میشه!

امروز از میان بازدید کننده ها کسی رو دیدم که در گوگل این جمله رو جستجو کرده بود:
طرزابراز محبت به همسر
جستجوی خیلی قشنگیه و
جالب اینکه گوگل تنها وبلاگ من رو معرفی میکنه! گرچه کلمات این جمله تو وبلاگم جداگانه حک شده اما واقعیت اینجاست که توی چندین پستم ناخواسته به نوعی به سوال این جستجوگر عزیز جواب دادم. کاش میتونستم به نوعی مفصل راهنماییش میکردم. فکر میکنم حرفهای گفتنی جالبی تو این زمینه داشته باشم. اما میدونم که بیشتر کسانی که از جستجوگرها ادرسی رو پیدا میکنن تنها یک بار مراجعه میکنن.

/ 4 نظر / 28 بازدید
پرواز96

نمیدونم چرا ناراحت شدم که به نحوه ورود من اشاره نکردی[ناراحت]

ازاده

1ساعتی هست که وبلاگت جلوم بازه و پست قبلیت رو میخونم . نمی دونم چند بار خوندمش . حس غریبی بهم دست داده . اصلا نمی فهمم چرا اینجوری شدم . شاید خودم رو توش میبینم .

ununoctium

[بغل] وقتی عاشق شدم یا ازوداج کردم جزوه و دفتر و دستکم رو میارم که از شما یاد بگیرم.عاشق پستای عاشقونت بودم و هستم

خسرو

بازم بنویس :)