هولوکاست و احمدی قلچماق!

با نوشتن پست قبلی و گلدون رو به مرگی که هر روز کنار پنجره اشپزخونه میبینم و مرگ همه قسمتهای بوته برای زنده نگه داشتن چند برگ کوچولوی نوک ساقه، هولوکاست تو ذهنم تداعی میشه و زن و مردهای یهودی که راهی سفری دشوار برای رسیدن به سرزمین موعودی اجدادشون و زنده نگه داشتن نسلشون. غذای ناچیز خودشون رو که به بچه هاشون میدادن و خود میمردند. به حدود 1000 کودکی که از شوروی وارد خاک ایران شدند و با وجود شرایط نامساعد اون زمان بعد از دوره های بیگاری و گرسنگی و مرگ و میر به ارامش رسیدند و خاطره خوب زمانی رو که ایرانیها کمکشون کردند تا همیشه به یاد خواهند داشت.

کودکان رفتند و به اسرائیل رسیدند و بعد از گذشت سالها رئیس جمهورمون دم از انکار هولوکاست میزنه! بدون اینکه بدونه تو تاریخ کمکی که ایرانیها به مهاجرت یهودیها کردند ثبت شده!

 


مدتی هست که اوباش و اراذل رو دستگیر میکنن و سر خیلیهاشون رو بالای دار میفرستند و این باعث رضایت اکثریت مردم هم هست. حالا تصور کنید کسی مدام برای شما خط و نشون بکشه و قصد جون شما رو کرده! قسم خورده و هر از چندی میشنوید که اربده میکشه و چاقو تیز میکنه. از تهیه هر وسیله ای برای کشتن شما دریغ نکنه و اصن کشتن شما رو وظیفه الهی خودش بدونه! شما چکار میکنید؟ با تمام قوا از خودتون دفاع میکنید یا نه؟
رئیس جمهور ما هم عینا مثل اراذل و اوباش اینبر اونبر میره و برای اسرائیل خط و نشون میکشه و افتخار قصد کشتنشون رو داره!
کسی رو میشناسید که این گُنده اوباش رو ادم کنه؟


قضاوت کردن کار بس دشوار و براستی خواسته یا ناخواسته گاهی اکثریت مردم بی انصاف میشن! در پی بی لیاقتیهای بارز احمدی نژاد و دولتش، احزاب مخالف از هر دری برای محکوم کردن و اثبات بی لیاقتی دولت وارد میشوند و وقتی بیشتر وقتها راه به جایی پیش نمیبرند دست به صلاح و مصلحتهای عجیب غریب میزنن و یکی هم که حرف درستی میزنه و دم میزنه که ما هیچ دشمنی با مردم یهودی اسرائیل نداریم رو محکوم میکنند و طبل رسوایی میزنند!

 

کوروش کبیر از افتخارات ما هست و تا چند سال پیش تو کتابهای درسیمون دم از زورگویی و بد بودنش میزدیم و یادمه وقتی تو شیراز به اثبات رسید که کوروش کبیر همون ذوالقرنین که تو قران هم ازش نام برده شده هست مجله ای به همین منظور در غالب خبر جدید نوشت که ماکسیم گورکی باز هم قهرمان شد....! و بدین ترتیب  قصد بی اهمیت جلوه دادن اثبات خبر کوروش کبیر رو داشت و در عوض یهودیهای اسرائیل به خاطر ازاد شدن از بند بابل توسط کوروش کبیر که سیروس نامیدندش یک روز تعطیل هستند و یاد و خاطره این مرد و بزرگواریهایش رو همیشه به نیکی نام میبرند!


در ایرانی که وطن ماست شخصیتهای بزرگ کم نبودند. به امید ظهور فرزانه ای دیگر در این دیار.
آمین.

/ 2 نظر / 67 بازدید
لی لی

میبینم که زدی تو خط سیاست و .... .گرچه که آنچه به جایی نرسد فریاد است... ولی خوبه گاهی آدم هرچند شکسته بسته حرفهایی رو بزنه...حرفهایی که........! [گل] [گل] [گل]

هفاکسن

مراقب ف.ی.ل.ت.ر باش پسر.