بوای بچو

این پست رو ٢ سال و ١ ماه پیش زمانی که دختری اتریشی همخونم بود نوشتم. امروز نامه ای به ادرس قبلی به دستم رسید، نامه ای که حسین بازش کرده بود و سوژه خنده و شوخی پیدا کرده بود. دینا همخونه قدیمی نامه پر لطف و محبتی نوشته وعنوان کرده که به دفعات قصد ملاقات با منو داشته و موفق نشده و در نتیجه اقدام به نامه نوشتن کرده. نقطه فتنه برانگیز اینجاست:
"کوروش عزیز بعد از رفتنم اوضاع به وفق مرادم پیش نرفت و از طرفی متوجه شدم که حامله ام، پسری سالم بدنیا اوردم که خیلی شبیه تو هست! اسمش رو کارل گذاشتم و من و کارل خیلی دلمان برایت تنگ شده! به این شماره تماس بگیر و یا به این ادرس ایمیل بزن تا بتونیم همدیگرو ببینیم."

اینجاست که میگن اش نخورده و دهن سوخته.
حسین این احتمال رو میده که دینا نیت بدی داره و احتمالا میخواد اینطوری حقوق ماهانه بچه رو گردن من بندازه، اما من اینطور فکر نمیکنم، امروزه ازمایش دی ان ای وجود داره، تا اونجایی هم که من میدونم دخترا به پسری که قصد همخوابی باهاشون رو نداره، اونم طی 3 ماه همخونگی و صمیمیت، اعتماد زیاد دارن و دینا که شهرستان زندگی میکنه به فکر داشتن دوستی تو وین و رفت و امد هست.

حالا تصور کنید اگر جودی پیشم بود و همچین نامه ای رو میدید چی فکر میکرد؟ خر بیار و باقلی بار کن! اگه شما همچین نامه ای برای همسرتون فرستاده میشد چه حالی پیدا میکردین؟

/ 8 نظر / 23 بازدید
لی لی

خب به سلامتی بهتون تبریییییک میگم!!!! از اونجایی که اسمش هم با (ک) شروع میشه حتما یه منظوری داره! من همیشه اعتقاد دارم آدم باید به قلبش رجوع کنه. من به جای اینکه شک کنم و خودمو دیوونه کنم خیلی راحت با همسرم حرف میزنم و به نتیجه میرسم.

پرواز100

[خنده]

مرجان(کمی پاکنویس...)

اوه! من خیلی حالم بد میشد اگه یه همچین نامه ای می رسید برا همسرم.. نه صب کن... فک میکنم حرفش رو می شنیدم و بعد باور میکردم بالاخره صداقتش رو بایستی باور داشته باشم اما تا در وضعیت قرار نگیرم نمیتونم چیزی بگم و نمیخوام در همچین وضعی باشم بنابراین هیچ نمیگم اما احیانن تو خودت شاخت در نیومد؟!

ununoctium

چقدر به عنوان این پست خندیدم!الهی شما و جودی خانوم بچه دار بشین!یه بچه ی سالم و صالح با پدر و مادر خوب و پاک!

ازاده

من می خندم . بعد هم بهش می گم خرج بچه رو بده . به هر حال اگه بچه اون باشه باید خرجش رو بده . بچه که گناهی نداره . وقتی کارل رو دیدی یه عکس ازش برامون بذار